250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Mini Sök Tak Kare Çerçeveler Siyah
Stok Durumu: Stokta
%26
İndirim
39,00TL
29,00TL
 Gözat
Mini Sök Tak Kare Çerçeveler Siyah & Beyaz

Yapışan Sök tak kare çerçevelerimiz istediğiniz yere, istediğiniz kadar, istediğiniz şekillerde çivi ve iz derdi olmadan uygulayabilirsiniz.  Okulda, evde, iş yerinde yani dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı ve dekoratif bir üründür. Kendi duvarınızı istediğiniz gibi dizayn edin sonradan sıkılırsanız sökün ve başka tasarımlarda tekrar yapıştırın. . Dilediğiniz kadar satın alarak değişik kombinler yaratabilirsiniz. Kolayca fotoğraflarınızı takabilirsiniz.

Özellikler
8,5x8,5 cm çerçeve boyutu.
7,3x7,3 cm fotoğraf boyutu.
Yapışkan bantlıdır.
İz bırakmaz.
Çivi gerektirmez.
Kullanımı kolaydır.
Plastiktir.

Sök Tak Kare Çerçeveleri Nasıl Kullanmalıyım?

1. Kare çerçeveleri tırnaklarından ikiye kolayca ayırabilirsiniz ve kolayca içerisine fotoğraf koyabilirsiniz.
2. Kare çerçeveyi tekrar tırnaklarından birbirine geçirerek kolayca montaj edebilirsiniz.  
3. Kare Çerçeveler ’in arkasında kendiliğinden yapışan Özel bir çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bandın üzerindeki koruyucuyu çıkartarak duvara yapıştırabilirsiniz.
4. Kare Çerçevenin arkasında sök-tak bant olduğu için çerçevenin yerini değiştirebilirsin. Kare Çerçeveni çıkartırken alt taraftan yukarıya doğru kaldırman gerekmektedir.
5. İstediğin kadar Kare Çerçeveler alarak duvarında efsaneler yaratabilir, özel bant sayesinde birçok kez yerini değiştirebilirsin.
6. Dikkat: Eski, Boyası bozuk, Astar uygulanmamış duvarlar, ipeksi ve yağlı duvar kağıdı uygulanmış duvarlarda tutunma düşük olabilir veya duvarınıza ve/veya boyanıza zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ilk denemenizi görünmeyen bir duvara uygulayınız. Dilerseniz, arkasındaki delik sayesinde Kare Çerçeveleri tek bir çivi ile asabilirsiniz.

7. Fiyat Tek Adet içindir. Dilediğiniz kadar satın alarak değişik kombinler yaratabilirsiniz. Kolayca fotoğraflarınızı takabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum yazmak için veya Kayıt Ol.